|
|
| MOQ: | 300 metrów kwadratowych |
| Cena £: | Zbywalny |
| standardowe opakowanie: | wooden package |
| Okres dostawy: | 15-20days |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T. |
| Wydajność dostaw: | 30000 Meter square /day |
| Kategoria produktu | Panel kompozytowy aluminiowy PVDF |
|---|---|
| Opcje niestandardowe | Dostępne niestandardowe rozmiary i unikalne schematy kolorów |
| Długość maszyny | 2,44 m |
| Miejsce pochodzenia | HENAN, Chiny |
| Grubość panelu | 3mm-7mm |
| Standardowe wymiary | 1,22*2,44 m |
| Główne zastosowania | Ściany osłonowe i dekoracja zewnętrzna |
| Grubość okładziny | 4-7mm |
|
|
| MOQ: | 300 metrów kwadratowych |
| Cena £: | Zbywalny |
| standardowe opakowanie: | wooden package |
| Okres dostawy: | 15-20days |
| metoda płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T. |
| Wydajność dostaw: | 30000 Meter square /day |
| Kategoria produktu | Panel kompozytowy aluminiowy PVDF |
|---|---|
| Opcje niestandardowe | Dostępne niestandardowe rozmiary i unikalne schematy kolorów |
| Długość maszyny | 2,44 m |
| Miejsce pochodzenia | HENAN, Chiny |
| Grubość panelu | 3mm-7mm |
| Standardowe wymiary | 1,22*2,44 m |
| Główne zastosowania | Ściany osłonowe i dekoracja zewnętrzna |
| Grubość okładziny | 4-7mm |